ogłoszenie pracownik linii produkcyjnej

ogloszenie_1

Pracownik/czka linii produkcyjnej

Miejsce Pracy: Janków Przygodzki
Wynagrodzenie: 2700 zł netto- 3600 zł netto

Obowiązki:

• Praca przy obsłudze maszyny do produkcji drutu ostrzowego
• Drobne prace manualne
• Bieżąca kontrola sprawności maszyny, usuwanie drobnych usterek
• Dbanie o porządek w miejscu pracy
• Zgłaszanie usterek, wiedza z zakresu mechaniki maszyn
• Realizacja zadań dodatkowych zleconych przez przełożonego

Cechy:

• Sumienność i zaangażowanie
• Nastawienie na realizację założonych celów
• Dobrą organizacja pracy własnej oraz planowania
• Samodzielność w działaniu
• Komunikatywność i otwartość, asertywność
• Zaangażowanie

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę:
  • okres próbny 3 miesiące
  • umowa na czas określony 12 miesięcy
  • umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie podstawowe:
  • od 2700,00 zł netto do 3000,00 zł netto zależne od doświadczenia
  • Możliwość awansu i rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Atrakcyjny pakiet benefitów:
  • Premie miesięczne normy do 900 zł netto
  • Premia roczna od 2700,00-3000,00 zł netto
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do pakietu Lux Med
Oferty zawierające CV prosimy przesłać poprzez link w przycisku Aplikuj