GC METAL – EUROPEJSKI LIDER W PRODUKCJI GOTOWYCH ELEMENTÓW METALOWYCH

 

Kompleksowy dostawca wyrobów z metalu dla inwestora indywidualnego, firmy i instytucji

GC Metal to szybko rozwijająca się Polska nowoczesna firma sprzedażowo-produkcyjna. Specjalizujemy się w produkcji elementów metalowych, dlatego dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla inwestorów Indywidualnych, Firm czy Instytucji. Nasze produkty i usługi dostarczamy do ponad 20 branż z różnych sektorów gospodarki. Jest liderem rynku, pewnym dostawcą niezawodnych rozwiązań, który od 2012 roku nieustannie rozwija ofertę i pomaga klientom realizować najbardziej ambitne projekty. GC Metal to ponad 80 ambitnych osób, którzy są najważniejszą częścią firmy. Stabilną pracę dla każdego z nich zapewnia zrównoważony wzrost firmy niemal 30% rok do roku.

 

Wiodący producent w Europie

GC Metal to europejski lider w produkcji gotowych elementów metalowych. Miesięcznie z ponad tysiąca ton stali powstają najwyższej jakości produkty takie jak balustrady, ogrodzenia, bramy, barierki drogowe, drut ostrzowy czy elementy małej architektury miejskiej.

 

Kompleksowa obsługa każdej inwestycji

W GC Metal przygotowaliśmy ofertę dla klientów INDYWIDUALNYCH, BIZNESOWYCH I INSTYTUCJONALNYCH. Dzięki takiemu podejściu kompleksowo obsługujemy każdą inwestycję na wszystkich etapach. Doświadczony zespół doradców pomaga klientowi już w trakcie planowania inwestycji wybrać odpowiednie rozwiązania tak, aby dostarczyć produkty najwyższej jakości. Dzięki kompleksowej obsłudze klient ma pewność dostępności oferowanych produktów oraz terminowości dostaw.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne

GC METAL Sp. z o.o. jest największym w Polsce i jednym z większych w Europie producentem i dystrybutorem wyrobów z drutu ostrzowego. Są to produkty używane jako uzupełnienie ogrodzeń w zakładach karnych, czy obiektach wojskowych. Od 2015 roku jesteśmy oficjalnym dostawcą zabezpieczeń mechanicznych dla NATO.


GC METAL w liczbach