J esteśmy jedynym na świecie producentem gotowych wyrobów metalowych, dostarczanych do ponad 10 branż z różnych sektorów gospodarki. A ponadto największym w Europie producentem wyrobów z drutu ostrzowego, a także pod różnymi markami, producentem i dostawcą ogrodzeń, akcesoriów metalowych, wyrobów magazynowych, hutniczych, lekkich konstrukcji stalowych, barierek chodnikowych, odbojnic i małej architektury miejskiej.

Dla naszych dystrybutorów i klientów są to ogromne możliwości, którzy dywersyfikuja portfolio swoich usług. Przekłada się to na wszechstronną ofertę produktową oraz wymierne korzyści płynące przede wszystkim z oszczędności na logistyce.

Nasza oferta skierowana jest do odbiorców profesjonalnych, firm montażowych, budowlanych, hurtowni, instytucji, klientów korporacyjnych i indywidualnych. Wypracowane przez lata schematy pracy pozwalają nam, jako jedynej firmie w branży, zapewnić klientom gwarancję terminu dostawy. Gwarantujemy wysoką jakość, dostępność oferowanych produktów, atrakcyjne warunki płatności oraz fachowe doradztwo.


GC METAL w liczbach